​Mé Knihy

V tomto duchu se nesou obě mé knihy. Jídlo musí být především radost a také přispívat k rovnováze těla, která je základem zdraví. Jak tedy jíst s radostí a jistotou, že harmonizujeme naše tělo ? 

Jestliže je tělo v rovnováze, dokáže toho mnoho. Samo si reguluje svou přirozenou váhu a pečuje o své zdraví. Nezní to skvěle ? Nechat tělo pracovat za nás a o nic se nestarat ? To rozhodně není utopie, tohle všechno tělo zvládá, pokud je v rovnováze. 

Jsem mikrobioložka a ve své práci již 14 let propojuji funkční biologii a výživu s principy Tradiční čínské medicíny a pětielementové kuchyně. Mou snahou je vrátit vám do jídla RADOST a především ROVNOVÁHU, která je základem opravdového zdraví .

Jídlo je radost a rovnováha

DEJ TĚLU ŠANCI k přirozné rovnováze , štíhlosti a zdraví, 

vydalo nakladatelství Smart Press v říjnu 2018.  Kniha je reakcí na současnou dobu, pro kterou je charakteristická přemíra informací.A právě proto lidé velice snadno ztrácejí  představu o tom, co je opravdu zdravé a co jim prospívá. Místo sledování žhavých stravovacích novinek bychom spíše měli obrátit naši pozornost ke svému vlastnímu tělu.

Ve středním věku se ženy dostávají naprosto přirozeně do nerovnováhy způsobené poklesem ženských hormonů progesteronu a estrogenů. Tato nerovnováha s sebou nese spousty nepříjemných vedlejších projevů, které mohou vyústit i ve vážná onemocnění. Existují ale skvělé  možnosti, jak mít naprosto přirozeně tuto nerovnováhu pod kontrolou a svůj střední věk si užívat.